Żel do dezynfekcji rąk Jack N’Jill – zadbaj o zdrowie dziecka w czasie epidemii

Początek roku 2020 nas nie rozpieszcza. Epidemia koronawirusa skutecznie zmieniła plany wielu ludzi na świecie. W bardzo ciężkiej sytuacji znaleźli się także rodzice małych dzieci. Bo w jaki sposób wytłumaczyć dziecku, że nie może wyjść na zewnątrz i pobawić się z innymi dziećmi? W tym wpisie dowiesz się, jak zadbać o zdrowie swojego dziecka w czasie kwarantanny. Przyda się to tego oczywiście żel do dezynfekcji rąk Jack N’Jill!

W jaki sposób żel do dezynfekcji rąk Jack N’Jill zadba o zdrowie dziecka?

Dzieci, jak to dzieci uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Jednak w obliczu obecnego zagrożenia, wszyscy musimy pozostać w domu. Warto zadbać o to, aby maluchy się nie nudziły i zapewnić im ciekawe zabawy. W trakcie zabawy nie można zapominać również o bezpieczeństwie. Niemowlęta lubią “testować” nowe przedmioty i wszystko wkładają do buzi. Warto zakupić żel do dezynfekcji rąk Jack N’Jill, który działa bakteriobójczo. Płyn dezynfekujący jest bezpieczny dla zdrowia dzieci, a jednocześnie bardzo skutecznie odkaża małe rączki. Produkt jest bezzapachowy, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.

Praktyczny żel do dezynfekcji rąk Jack N'Jill pozwoli Ci zadbac o higienę maluszka.

Jak należy używać żelu do dezynfekcji rąk Jack N’Jill? Wystarczy, że naniesiesz kilka kropel płynu na rączki dziecka, a następnie dokładnie je wsmarujesz (podobnie jak w przypadku mycia rąk mydłem). Żel należy zostawić do wyschnięcia, nie można go wycierać ręcznikiem czy chusteczkami.

Co jeszcze należy robić, aby być bezpiecznym w domu?

Oprócz regularnego mycia dłoni żelem do dezynfekcji rąk Jack N’Jill, należy zadbać także o odkażanie zabawek i innych przedmiotów, które są często dotykane przez maluchów. Przydaje się wówczas płyn do dezynfekcji zabawek, który można kupić w sklepach internetowych z akcesoriami dla dzieci.

Autor postu: karkoz