Szkolne wycieczki z Rabki Zdrój – postaw na Rabkoland!

Szukasz miejsca, gdzie można zabrać ze sobą zorganizowaną grupę uczniów szkół podstawowych? Wybierz szkolne wycieczki z Rabki Zdrój w Rabkolandzie! To nowoczesny Park rozrywki w Małopolsce. To gwarancja wyśmienitej zabawy we wspólnym gronie, a także dawka niezapomnianych atrakcji. Dzieci będą mogły poznać nowe miejsca. Sprawdź co czego Was w Rabkolandzie!

Wycieczki z Rabki Zdrój

Dlaczego wycieczki z Rabki Zdrój to dobry pomysł?

Wycieczki z Rabki Zdrój w Rabkolandzie to gwarancja wielogodzinnej zabawy i pozytywnych wrażeń! Z pewnością każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na terenie parku rozrywki znajduje 5 stref, które są przygotowane z myślą o najmłodszych odkrywcach przygód! Na terenie parku organizowane są ciekawe widowiska oraz pokazy. Dedykowane dzieciakom, ale także ich opiekunom. W ofercie przewidziane są też wycieczki jednodniowe, które doskonale sprawdzają się dla dzieci szkolnych mieszkających w pobliżu Rabki Zdrój. Wycieczki dwudniowe to znakomity pomysł na osób, które szukają także noclegu. Więcej informacji znajdziesz w ofercie!

Jakie atrakcje przygotował Rabkoland?

Na terenie parku można odwiedzić wiele miejsce. Wśród nich wymienia się Dolinę Trzmiela czy Wioskę Wikingów. Oba te obiekty cieszę się dużym zainteresowaniem wśród wycieczek, które odwiedzają park. Poza tym znajdują się tez takie atrakcje jak samochodziki, zjeżdżalnie, górskie kolejki, karuzele i wiele innych! To świetny pomysł na wycieczki z Rabki Zdrój w Rabkolandzie! Co ważne, do biletu można dokupić pakiet lekcyjny w cenie 9 zł od osoby. Sprawdź wszystkie atrakcje i zabierz dzieci na niezapomnianą zabawę pełną wrażeń!

Autor postu: M W