ubranka dla niemowląt online

Śpiworek do spania – zalety i wady

Każdy rodzic, może potwierdzić, że sen małego dziecka jest daleki od spokojnego. Dzieci często przebudzają się w nocy z płaczem. Dlatego właśnie tak ważne jest zapewnienie dzieciom odpowiednie warunki do spania. Można to zrobić poprzez odpowiedni materac, temperaturę oraz przez inwestycje w śpiworek do spania. W tym wpisie przedstawimy Wam wady i zalety takiego śpiworka.

śpiworek do spania

Zalety śpiworka dla dziecka

Jedną z największych zalet, jakie posiada śpiworek do spania jest jego działanie antybakteryjne i antygrzybiczne. W bambusowym śpiworku organizm dziecka nie będzie się też przegrzewał, tylko pozostanie w odpowiedniej temperaturze. Jego oddychające właściwości zapewniają brak powstawania u dziecka potówek oraz innych nieprzyjemnych uczuleń i krost. Wpływa to na spokojniejszy sen dziecka i rzadsze przebudzenia w nocy. Kolejną zaletą, jaką posiada śpiworek do spania jest to, iż wykonywany z materiałów w stonowanych kolorach wycisza dziecko i uspakaja je. Dostępne są różnorodne stonowane wzory. Wyciszone i spokojne dziecko śpi zdecydowanie spokojniej.

śpiworek do spania

Śpiworek do spania – wady

Nieoczywistą wadą, jaką posiada śpiworek do spania jest jego sposób czyszczenia. Podczas prania musisz pamiętaj jak przy każdej rzeczy dla dziecka o delikatnym detergencie. Ponadto unikaj wysokiej temperatury podczas prania, staraj się też nie wybierać wysokich obrotów podczas prania. Koniecznie przed praniem warto zapoznać się z metką znajdującą się przy śpiworku.

Autor postu: KM