pluszowe przytulanki dla dzieci online

Pluszowe przytulanki dla dzieci – dlaczego je kupujemy?

 

3-miesięczne niemowlę zaczyna dostrzegać wokół siebie więcej rzeczy. Pielęgnowanie i obserwowanie twarzy rodziców przestaje być ich ulubioną czynnością, a zaczynają zwracać uwagę na otaczające ich przedmioty i ciche dźwięki, m.in. szeleszczące elementy zabawek. Rysunki twarzy to również coś, co lubią małe dzieci. Nie tylko realistyczne przedstawienia, ale także wszystkie, proste obrazki z oczami, ustami i nosem jak pluszowe przytulanki dla dzieci.

Przytulanki – dlaczego nasze dzieci tak je kochają?

pluszowe przytulanki dla dzieci małych

Są niemowlęta, które bardzo wcześnie, bo w pierwszych 6 miesiącach życia przywiązują się do konkretnej zabawki i lubią mieć ją gdzieś blisko. Wiele zależy od zapachu zabawki. Ulubiona zabawka zwykle mocno pachnie jak mama. Zapach niemowląt jest bardzo wrażliwy i nie pomylą zapachu mamy z niczym innym. Jeśli mamusia często trzyma zabawkę lub trzyma ją blisko ubrania, materiał, z którego jest zrobiona, nabiera zapachu mleka, przytulania, bezpieczeństwa i miłości.

Pluszowe przytulanki dla dzieci w E-kidsplanet

W 3 miesiącu i później możesz zaoferować dziecku różne zabawki, które są odpowiednie dla jego wieku i całkowicie bezpieczne. Przytulanka dla niemowlaka nie powinna posiadać drobnych elementów jak materiał futerkowy, oczka na guziki i tym podobne. Może to być miękkie pluszowe zwierzę, nie za duże ani za ciężkie. Pamiętaj, że z każdym miesiącem maluch będzie coraz lepiej łapał rzeczy rączkami, przyciągał je bliżej, przytulał, czy przekazywał z ręki do ręki. Pluszowe przytulanki dla dzieci powinny być więc poręczne i łatwe do uchwycenia. Gdzie ją kupić? Oczywiście w sklepie online E-kidsplanet.

Autor postu: DarBla