Pająk na pilota – zdalnie sterowana zabawka

Szukasz zabawki dla swojego dziecka? W sklepie Jokomisiada znajdziesz przerażającego pająka na pilota, który wygląda bardzo realistycznie. Z pewnością Twoje dziecko będzie chciało go wziąć ze sobą do szkoły! Sprawdź co go charakteryzuje i dlaczego warto go kupić. Wygląda on bardzo realistycznie i steruje się go za pomocą pilota.

Pająk na pilota

Realistyczny pająk na pilota

Chcesz przestraszyć kogoś, kto boi się włochatych zwierzątek z odnóżami? Tak mowa tu o pająkach! W ofercie sklepu znajduje się pająk na pilota, który porusza się bardzo realistycznie. Sam jego tułów mierzy aż 16 cm długości. Wychodzi z niego 8 długich odnóg. Pająk porusza się niezwykle realistycznie dzięki swoim ruchomym odnóżom. Zabawka została wykonana niezwykle starannie i realistycznie. Na jego widok z pewnością wiele osób będzie drżało ze strachu!

Co jeszcze charakteryzuje pająka na pilota?

Zabawka ta wygląda bardzo realistycznie. Pająk na pilota jest pokryty specjalnym materiałem z włoskami, które świetnie imitują prawdziwego pająka. Zabawka ta ma też świecące na niebiesko oczy, które dodają mu jeszcze bardziej przerażającego wyglądu. W zestawie znajdziesz pająka oraz pilota pracującego na częstotliwości 27 MHz zapewniającego pełną kontrolę. Co istotne, pilot umożliwia sterowanie pająkiem w wielu kierunkach. Pozwala na poruszanie się zabawki do przodu i do tyłu, obrót w prawo i w lewo, a także obracanie się o 360 stopni. Pająk wymaga użycia 4 baterii typu AA, a pilot wymaga użycia 1 baterii 9V.

Autor postu: M W