Pajace niemowlęce – jak wybrać odpowiednie?

Kompletujesz już wyprawkę dla swojego, dopiero mającego przyjść na świat, maluszka? Zdecydowanie powinny się w niej znaleźć przede wszystkim wygodne i praktyczne pajace niemowlęce. Sprawdź jak wybrać odpowiednie i dobrać je rozmiarem!

Dlaczego warto zainwestować w pajace niemowlęce?

Pajace niemowlęce to jedne z najpraktyczniejszych i najbardziej uniwersalnych elementów dziecięcej garderoby. Nie tylko prezentują się niesamowicie uroczo, lecz także przyspieszają i ułatwiają ubieranie i rozbieranie maluszka, a także zmianę pieluchy. Jest to ważne szczególnie w przypadku niemowlaków, które nie przepadają za tą czynnością, płaczą i wiercą się. Pajace są więc niezastąpionym elementem wyprawki niemowlęcej. Warto więc zainwestować przynajmniej w kilka par lub podarować je przyszłym rodzicom w prezencie.

pajace niemowlęce

Jak dobrać odpowiednie pajacyki?

Tak jak w przypadku każdych innych ubranek niemowlęcych, bardzo istotny jest odpowiedni rozmiar. Warto kierować się nie tylko wzrostem, ale również wagą dziecka. Pamiętajmy że o wiele lepszym wyborem będą pajace niemowlęce nieco na wyrost, niż za małe. Koniecznością jest również sprawdzenie składu materiałowego takiego pajacyka. Aby były całkowicie bezpieczne dla delikatnej skóry maluszka, powinny być uszyte z naturalnych, delikatnych i przyjemnych w dotyku materiałów. Dobrze jest zainwestować w pajace o różnych grubościach, a także w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu maluszek będzie czuł się dobrze prezentował się świetnie, niezależnie od okazji. Takie pajace sprawdzą się też podczas pierwszych sesji zdjęciowych, czy jako wyjątkowy i praktyczny prezent dla młodych rodziców.

Autor postu: AleSie