akcesoria do wózka

Niezbędne akcesoria do wózka, które musisz kupić w 2022

Zakup wózka to jeden z podstawowych zakupów, jaki mają przed sobą młodzi rodzice. Niewielu jednak z nich zdaję sobie sprawę z tego, że równie ważne są akcesoria do wózka. Dzięki nim zwiększasz funkcjonalność wózka oraz komfort dziecka, które będzie w nim przewożone. Ponadto dzięki temu spacery z dzieckiem będą o wiele bezpieczniejsze.

akcesoria do wózka

Podstawowe akcesoria do wózka

Jeśli chodzi o akcesoria do wózka, jedyną z pierwszych rzeczy, w którą warto zainwestować są ochraniacze bambusowe na pasy. Wykonane ze specjalistycznego materiału idealnie sprawdza się dla dzieci nawet o wrażliwej skórze. Ich regularne używanie uprzyjemnia jazdę. Ponadto mają działanie antybakteryjne, antygrzybiczne oraz antyalergiczne, dzięki czemu są szczególnie dobra dla małych dzieci. W sklepach dostępne są w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

akcesoria do wózka

Pamiętaj o odpowiednich poduszkach

Podczas spacerów dziecko jest szczególnie narażone na różnego rodzaju wstrząsy. W związku z tym kupując akcesoria do wózka nie możesz zapomnieć o odpowiedniej poduszce antywstrząsowej. Odpowiednio zamontowana chroni główkę maluszka przed wszelkimi wstrząsami. Jest wykonana z niezwykłego materiału, który sprawdzi się nawet dla dzieci o wrażliwej skórze. Nawet po wielu praniach nie zmienia swojego kształtu, dzięki czemu kupiona raz będzie służyć ci latami. Ponadto jest chętnie polecana przez pediatrów w celu korekcji kręczu szyjnego dziecka.

Autor postu: KM