lekki fotelik samochodowy dla niemowląt

Czy lekki fotelik samochodowy dla niemowląt jest niezbędny?

Potrzebujesz lekkiego fotelika samochodowego dla niemowląt i małych dzieci? W tym artykule porozmawiamy o znaczeniu fotelików samochodowych dla niemowląt i małych dzieci oraz pomożemy Ci podjąć decyzję, czy warto w nie inwestować.

Dlaczego fotelik samochodowy dla najmłodszych to ważne wyposażenie?

Wielu rodziców na świecie nie używa fotelików samochodowych dla dzieci. Albo uważają, że to zbyt duża inwestycja, albo stwierdzają ten produkt za niepotrzebny. Po co dziecko ma siedzieć w foteliku samochodowym zamiast wygodnie, na kolanach rodziców lub samodzielnie? Warto jednak jasno podkreślić, że foteliki znacząco wpływają na podniesienie bezpieczeństwa dziecka podczas jazdy a w wielu krajach posiadanie fotelika dla niemowlęcia czy starszego dziecka jest obowiązkowe.

 

Gdzie możesz zamówić online lekki fotelik samochodowy dla niemowląt?

szary, lekki fotelik samochodowy dla niemowląt

Wypadki samochodowe są główną przyczyną śmierci i obrażeń u wszystkich dzieci. Foteliki samochodowe zmniejszają ryzyko obrażeń od 71% do 82% i zmniejszają ryzyko śmierci o 28% w porównaniu z dziećmi zapiętymi samymi pasami bezpieczeństwa. Co więcej, ponad jedna trzecia dzieci poniżej 13 roku życia, które zginęły w wypadkach samochodowych, nie siedziała w fotelikach samochodowych ani nie miała zapiętych pasów bezpieczeństwa. Dodajmy do tego fakt, iż lekki fotelik samochodowy dla niemowląt może Ci jednocześnie posłużyć jako komfortowe nosidełko czy też element wózka! Sprawdź modele jakie w ramach swojej działalności oferuje producent Avionaut i nie oszczędzaj na bezpieczeństwie swojego syna lub córki.

Autor postu: DarBla