lego zajęcia z eliksirów

Lego Zajęcia z Eliksirów, czyli klocki dla fanów Harry’ego Pottera

Twoje dziecko jest fanem przygód młodego czarodzieja i chciałoby chociaż na chwilę znaleźć się w szkole magii i czarodziejstwa – Hogwarcie? Koniecznie sprawdź zestaw klocków Lego Zajęcia z Eliksirów, który przeniesie Was w ten magiczny świat!

Magiczny Świat Harry’ego Pottera

Praktycznie każdy z nas zna magiczny świat Harry’ego Pottera. Jeśli nie czytaliśmy książek, to na pewno oglądaliśmy filmy przedstawiające przygody młodego czarodzieja. Obecnie świat ten poznają również nasze dzieci i są nim równie zachwycone, co jeszcze kilka/kilkanaście lat temu przeżywaliśmy my sami. Zestawy klocków nawiązujące do świata magii to więc doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Dajmy się ponieść wyobraźni i odtwarzajmy z maluchem ulubione sceny z książek czy filmów.

lego zajęcia z eliksirów

Zestaw Lego Zajęcia z Eliksirów

Zestaw klocków Lego Zajęcia z Eliksirów, to zestaw, który pozwoli dziecku w wyobraźni przenieść się do świata magii. Jest to zestaw klocków, ukryty w „książce” zbudowanej również z klocków. Po otwarciu okładki, dziecko znajdzie się na lekcji eliksirów profesora Snape’a. W tym zestawie na maluchy czeka wiele dodatkowych akcesoriów, które sprawią, że dzięki wyobraźni zabawa będzie jeszcze lepsza! Zestaw ten można łączyć z innymi zestawami z kolekcji. Każdy z zestawów wyróżnia się kolorem okładki i zdobieniami książki, a akcja zabawy rozgrywa się w różnych salach lekcyjnych Hogwartu. Po zebraniu całej kolekcji, wszystkie klocki można ze połączyć, tworząc ogromną scenę ze szkoły magii i czarodziejstwa.

Autor postu: AleSie