Lego City 60265, czyli klocki dla najmłodszych fanów oceanu

Twoje dziecko uwielbia temat mórz i oceanów, a także zwierząt morskich i z chęcią ogląda o nich filmy, albumy, czy czyta książeczki? Na pewno spodoba mu się zestaw Lego City 60265. Sprawdź dlaczego warto go kupić swojemu maluchowi!

Lego City 60265, czyli baza małych badaczy oceanu

Zestaw klocków Lego City 60265 to zestaw, dzięki któremu zbudujesz wraz z dzieckiem bazę badaczy oceanu. W skład zestawu wchodzą takie elementy, jak moduł mieszkalny, który może być zmieniony na bazę. Do kompletu dodana jest również łódź podwodna, a także nowoczesny dron i pięć figurek badaczy. Jeszcze więcej zabawy sprawią figurki rekina oraz płaszczki. Klocki marki Lego są bardzo wytrzymałe i będą służyły latami. Kiedy dziecko zacznie dorastać, z powodzeniem przekażesz je młodszemu brzdącowi, np. młodszemu rodzeństwu. Warto więc zainwestować w jakość, zamiast decydować się na tańsze podróbki, które bardzo szybko się zniszczą.

zestaw lego city 60265

Dlaczego warto kupować dziecku klocki?

Klocki, a szczególnie te niewielkich rozmiarów, jak w przypadku zestawu Lego City – baza badaczy oceanu, to doskonały sposób na rozwijającą zabawę. Tego typu zabawki, pomagają maluchowi ćwiczyć zdolności manualne, a także rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Wspólna zabawa klockami, pozytywnie wpłynie na budowanie więzi z dzieckiem. Klocki Lego są również doskonałym pomysłem na prezent. Możesz podarować je maluchowi z okazji dnia dziecka, urodzin, czy pod choinkę. Świetnie sprawdzą się również jako nagroda za pilną naukę w pierwszej klasie, czy osiągane wyniki.

Autor postu: AleSie