kocyk bambusowy jaskółki

Kocyk bambusowy jaskółki dla dziecka

Lato już niebawem, warto zaopatrzyć się w otulacz na chłodniejszy letni dzień lub wieczór. Pamiętajmy, że dzieci w wózku odczuwają inną temperaturę, niż my chodząc po podwórku, dlatego warto zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Idealnie sprawdzi się kocyk bambusowy jaskółki, który jest neutralny kolorystycznie. Świetnie sprawdzi się dla chłopca, oraz dla dziewczynki i pięknie wkomponujesz go w otoczenie swojego maluszka.

kocyk bambusowy jaskółki

Dlaczego warto wybrać kocyk bambusowy jaskółki?

Zalet kocyka mamy wiele, jedną z nich jest fakt, że jest lekki i przyjazny dla skóry dziecka. Wykonany z wiskozy bawełnianej, która sprzyja nawet delikatnej skórze dziecka. Kocyk bambusowy jaskółki chroni przed słońcem i wiatrem, lekko otuli twojego maluszka, bez przegrzewania i uczucia dyskomfortu. Wiskoza bawełniana jest bardzo przyjemna w dotyku, świetnie sprawdza się u dzieci, które borykają się z atopowym zapaleniem skóry, gdyż nie powoduje podrażnienia i nie uczula.

Właściwości kocyka:

  • antybakteryjny,
  • antygrzybiczy,
  • antyalergiczny
  • nie przegrzewa
  • wielofunkcyjny,
  • duży rozmiar.

kocyk bambusowy jaskółki duży

Kocyk dostępny jest w wymiarze 120x100cm, jest bardzo uniwersalny. Nadaje się jako kocyk otulający, jako prześcieradełko, na popołudniowe drzemki, do wszystkiego. Zabierz kocyk bambusowy jaskółki w podróż, bez obawy, że Twojemu maluszkowi będzie zimno. Co więcej, wzór kocyka nie jest przypadkowy – jest to autorski wzór, uszyty w Polsce.

Autor postu: D W