Granatowa mapa gwiazd, jako pamiątka przyjścia maluszka na świat

Czas ciąży jest okresem naprawdę wyjątkowym. Jednak to moment porodu jest chwilą, której nie zapomina się już do końca życia. Jeśli chciałabyś mieć jakąś oryginalną pamiątkę z tego wydarzenia, doskonale sprawdzi się granatowa mapa gwiazd! Sprawdź czym jest i dlaczego warto ją zamówić. Zapraszamy do lektury.

Granatowa mapa gwiazd jako pamiątka porodu

Dopiero od niedawna w Polsce popularne stało się tworzenie pamiątek w postaci plakatów. Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów jest plakat w formie mapy gwiazd. O co chodzi? Taka mapa przedstawia układ gwiazd w dowolnym miejscu na świecie i w dowolnym momencie. Może to być więc chwila przyjścia Twojego maluszka na świat. Plakat tego rodzaju możesz zawiesić zarówno w jego pokoiku, jak i w salonie, czy Waszej sypialni. Będzie przepiękną pamiątką tych naprawdę wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil.

granatowa mapa gwiazd

Inne pamiątki z momentu przyjścia maluszka na świat

Taka granatowa mapa gwiazd to nie jedyna pamiątka, na jaką warto postawić. Równie popularny jest zakup plakatu przedstawiającego dokładne wymiary dzidziusia w postaci rysunku, który opatrzony jest takimi informacjami jak data, jego waga i wzrost. Bardzo pomysłowe jest również kupno srebrnej, bogato zdobionej łyżeczki, która będzie mogła stać się pierwszą łyżeczką dziecka, a także ozdoba choinkowa, która od tego momentu co roku będzie pojawiać się na rodzinnej choince. W sklepach dostępne są też najróżniejsze albumy, do których możemy wklejać pierwsze zdjęcia malucha i wkładać wybrane pamiątki.

Autor postu: AleSie