Gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa – rodzinne spędzanie czasu

Spędzanie czasu w rodzinnym gronie to bardzo ważne dla każdego dziecka. Czas poświęcony przez rodziców to najcenniejsze chwile dzieciństwa. Warto dbać o nie i wypełniać nimi każdą wolną chwilę. W szczególności, powinien to być czas zabawy, śmiechu i radości. A na pewno przyniesie go gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa!

Zabawna gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa

 gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa dla całej rodzinyTa zabawa, chodź mimo na pierwszy rzut oka, może być nieco obrzydliwa. Jednak po głębszym zapoznaniu staje się bardzo zabawnym sposobem rozrywki całej rodziny. Gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa polega na wyciąganiu patyczków, które przypominają gluty do póki z głowy Luisa wyskakuje mózg z śmiesznym dźwiękiem charakterystycznym dźwiękiem. Duże zaskoczenie oraz wybałuszone gałki oczne powodują dużo śmiechu i radości. Wygrywa ten, który zdąży wyciągnąć większą ilość glutów z nosa! W grze mogą brać udział 2 osoby. Jest ona przeznaczona dla dzieci powyżej piątego roku życia.

Sposób na spędzanie czasu z dziećmi

Wspólne wieczory to bardzo ważny czas, który warto wypełnić nauką i zabawą, a najlepiej połączyć jedno z drugim. Gra zręcznościowa wyciąganie glutów z nosa to jeden pomysł, ale nie jedyny! W hurtowni zabawek Jokomisiada można znaleźć wiele propozycji gier planszowych oraz zabawek. Świetną propozycją, która rozwija mózg dzieci są puzzle! Postaw na rozwój przez zabawę i urocze dzieciństwo Twojego dziecka! Wybierz zabawki, które będą uczyć i cieszyć!

Autor postu: karkna