Czapka zimowa bordowa dla dzieci

Czapka zimowa bordowa dla dzieci- przydatna również na wiosnę!

Możemy przywitać się już na dobre z kalendarzową i astronomiczną wiosną. Pogoda na zewnątrz zdaje się być dla nas łaskawa, jednak nie należy popadać w przesadną naiwność z tego powodu. Wiosenne warunki atmosferyczne bywają zmienne i zdradliwe, a o przeziębienie nie jest trudno. Pamiętaj o tym, że mimo pięknej i coraz cieplejszej aury wiosennej, warto jeszcze nie chować ciepłej czapki Twojego dziecka w głębokie zakamarki szafy lub garderoby. Czapka zimowa bordowa dla dzieci z pewnością jeszcze nie raz przyda się podczas wiosennego spaceru!

Dbaj o ciepłe nakrycie głowy dziecka!

Sezon wczesnej wiosny często rozpoczynany jest grypą lub przeziębieniem ze względu na łatwowierność i ślepe zaufanie pierwszym słonecznym promieniom. Może dni są coraz cieplejsze, ale towarzyszy nam zimny wiatr, przed którym warto chronić swojego dziecko, zakładając na jego głowę odpowiednie okrycie. Może być to chustka, opaska na uszy lub czapka zimowa bordowa dla dzieci. Ważne jest, by mieć z tyłu głowy zmienne warunki pogodowe jeszcze przez najbliższe dni marca i kwietnia.

Czapka zimowa bordowa dla dzieci

Czapka zimowa bordowa dla dzieci od firmy KABAK

Czapka zimowa bordowa dla dzieci idealnie nadaje się na sezon trwający od października aż do kwietnia. Jej ciepły i gruby materiał ochroni głowę dziecka przed chłodnym wiatrem oraz zapewni komfort podczas zabawy na zewnątrz. Czapka wykonana jest w 100% z bawełny. W internetowym sklepie KABAK możesz zdecydować się również na inne kolory, które dostępne są w każdym kolorze tęczy. Należy pamiętać o odpowiednim czyszczeniu czapki, aby służyła nam na lata. Powinniśmy prać ją w temperaturze nieprzekraczającej 30°C lub ręcznie by nie zniszczyć pięknej barwy i faktury czapki.

Autor postu: GO