Co robić z dziećmi w Krakowie

Planując atrakcje dla dzieci, warto raz na jakiś czas pomyśleć o jakiejś wycieczce – bliższej lub dalszej, która przybliży im historię naszego kraju i pokaże nieco pięknych miejsc, znajdujących się w naszej ojczyźnie. Świetnym pomysłem na jedną z pierwszych wycieczek jest stolica Małopolski. Nie masz pomysłu co robić z dziećmi w Krakowie? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek!

Co robić z dziećmi w Krakowie jesienią?

Kraków jest miejscem, gdzie przelewa się tłum turystów o każdej porze roku. Dlatego najlepiej na wizytę wybrać listopad. Co prawda jesienią dzień jest już krótki, ale wstęp na Wawel jest za darmo, a pod koniec miesiąca otwiera się tutaj Jarmark Bożonarodzeniowy. Do wad takiego rozwiązania należy fakt, że siedzenie na placu zabaw czy w parku nie należy do przyjemności, a i smog w mieście niestety bardzo czuć. Punkty widokowe w bardziej pochmurne dni są bezużyteczne – praktycznie nic z nich nie widać. Nie mniej jesienią jest co robić z dziećmi w Krakowie. Więcej pomysłów znajdziesz na naszym blogu!

Co robić z dziećmi w Krakowie

Nocleg w Krakowie

Wybierając się na wycieczkę do Krakowa, pamiętaj, że warto wcześniej pomyśleć o noclegu. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na dojazdy – zdecyduj się na nocleg w centrum miasta. Jednym z takich hoteli jest właśnie nasz Grand Ascot, który gwarantuje Ci niezwykle luksusowe wnętrza, pyszne posiłki i bliski dostęp do wszystkich najważniejszych atrakcji Krakowskich!

Autor postu: E D