Body “mam już roczek” – idealne na prezent

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka na roczek? Co powiesz na body mam już roczek od Robik Radom, wykonane z wysokiej jakości bawełny ze złotym nadrukiem. Niezwykle wygodne i komfortowe dla maluszka, który dopiero stawia pierwsze kroki na świecie.
Body jest rozwiązaniem uniwersalnym, można je założyć pod bluzę, sweterek, a latem samo body ze spodenkami. Czarne body dopasujesz do wielu ubrań, zarówno tych stonowanych, jak i bardziej kolorowych. Sprawdź body, które dla was przygotowaliśmy z zabawnym nadrukiem.

body mam już roczek

Dlaczego warto zakładać dziecku body?

Body mam już roczek stanowi świetną alternatywę dla koszulki pod inne ubranko, jest łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu, nie uwiera i nie powoduje dyskomfortu. Oprócz wygody jest również bardzo praktyczne, nie podwija się jak zwykła podkoszulka i nie roluje. Wykonanie z bawełny sprawia, że body jest oddychające i przewiewne, dzieci nie będą narażone na przegrzanie.

Czarne body sprawdzi się idealnie na co dzień, jak i na wyjścia, zawsze możesz założyć coś na wierzch, a w cieplejszy dzień zostawić samo body. Napis z pewnością będzie zwracał uwagę i oznajmi wszystkim ile lat ma nasz maluszek! Koniecznie sprawdź, czy wymiary odpowiadają rozmiarowi Twojego dziecka. Zobacz, jak prezentuje się, zabawne body mam już roczek.

Autor postu: D W