Białe body z długim rękawem, jako baza w szafie niemowlaka

Kompletowanie wyprawki dla niemowlaka może być ekscytującym przeżyciem, szczególnie jeśli oczekujemy na nasze pierwsze dziecko. Może jednak przysporzyć młodym rodzicom także wielu problemów. Wyprawkę warto kompletować w taki sposób, aby wszystkie jej części do siebie pasowały, a więc ubranka muszą być uniwersalne. Białe body z długim rękawem jest tego doskonałym przykładem.

Co powinno znaleźć się w każdej wyprawce niemowlęcej?

Aby wyprawka niemowlaka była naprawdę praktyczna i dostosowana do jego potrzeb, nie może w niej zabraknąć różnego rodzaju bodziaków, pajacyków i wygodnych kompletów. Body niemowlęce to najbardziej praktyczny i uniwersalny ciuszek niemowlęcy. Szczególnie, jeśli zdecydujemy się na białe body z długim rękawem. Pasuje ono do dresowych spodenek, ciepłych rajstop, a także uroczych spódniczek, sukieneczek, czy nawet ciepłych kombinezonów. Wszystkie wymienione rzeczy powinny znaleźć się w wyprawce dla niemowlaka, oczywiście dostosowane do pory roku, w której maluch ma przyjść na świat. Dobrze jest także zaopatrzyć się w muślinowe pieluszki i otulacze, a także wszelkie kosmetyki niemowlęce i kocyki.

białe body z długim rękawem

Dlaczego białe body z długim rękawem jest uniwersalne?

Białe body z długim rękawem to jedna z najbardziej uniwersalnych części niemowlęcej garderoby. Pasuje praktycznie do wszystkiego, niezależnie od płci dziecka oraz pory roku. Długi rękawek w okresie jesienno-zimowym będzie chronił malucha przed zimnem, natomiast na wiosnę i w lecie, przed ostrymi promieniami słońca. Takie body wykorzystamy zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia, a nawet do ubranka na chrzest. Warto więc zaopatrzyć się w przynajmniej kilka tego typu bodziaków. Będą stanowiły doskonałą bazę niemowlęcej garderoby.

Autor postu: AleSie