Auto na akumulator Land Rover niemal jak prawdziwy samochód!

Szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka, które interesuje się samochodami i motoryzacją. Ma już niemal wszystkie typy zabawkowych samochodzików, ciężarówek i traktorów? Teraz czas na prawdziwą petardę! Auto na akumulator Land Rover! Duży, w którym malec może sam usiąść i pokierować. Spełnienie marzeń każdego dziecka!

Auto na akumulator Land Rover – prezent dla miłośnika motoryzacji

Auto na akumulator land rover dla dzieckaAuto na akumulator Land Rover jest dopracowany w każdym calu! Dziecko może sterować nim samodzielnie i poczuć się jak w prawdziwym samochodzie! Wszystko jest jednak pod kontrolą rodzica. Specjalny pilot pozwala na kontrolowanie jazdy dziecka. Taki sposób zabawy pozwoli dziecku poznać zasady prowadzenia samochodem i zwiększyć jego świadomość i wyobraźnię. Auto posiada napęd 4×4 i 3 prędkości ustawiane z pilota. Dzięki temu można dostosować prędkość do potrzeb otoczenia – bez problemu poradzi sobie z pagórkami, nierównościami, czy trawą.

Auto na akumulator Land Rover pod kontrolą rodzicielską!

Ta zabawka jest idealna dla dziecka – świetnie go rozwija i daje dużo frajdy. Jednak może być niebezpieczna. Dlatego auto na akumulator Land Rover posiada specjalnego pilota, za pomocą którego można kontrolować w jaki sposób dziecko porusza się. Zarówno do przodu i do tyłu, skręty oraz wymuszenie zatrzymania się. Pełen opis w jaki sposób działa zabawka oraz wszystkie jej elementy znajdziesz opisane w hurtowni zabawek Jokomisiada. Sprawdź i spełnij marzenie dziecka!

Autor postu: karkna