Anonimowe badanie na ojcostwo

Kiedy masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące swojego ojcostwa, warto zastanowić się nad wykonaniem anonimowych badań. Dowiedz się o tym więcej.

Na czym polega anonimowe badanie DNA?

Test ten możemy wykonać wyłącznie na własny użytek. Nie może on być brany pod uwagę w sądzie. Jeśli potrzebujemy sądowych dowodów, musimy wykonać badanie dedykowane takim sytuacjom. Anonimowe badanie na ojcostwo może wykonać każdy. Nie potrzebna jest zgoda matki na przeprowadzenie go, jednak są warianty w którym próbki pobierane są również od kobiety. Aby wykonać anonimowe badanie na ojcostwo potrzebujesz próbek biologicznych lub chemicznych dziecka. Warto przed tym porozmawiać ze specjalistą. Doradzi nam on test, metodę i przeprowadzi przez cały proces. Wybierając laboratorium zwróć uwagę na certyfikaty jakie posiada oraz opinie innych klientów.

białe body z długim rękawem

Anonimowe badanie na ojcostwo-jak wykonać?

Obecnie anonimowe badanie na ojcostwo możesz wykonać w zaciszu domowym. Wiele laboratoriów oferuje przesyłanie próbek biologicznych i chemicznych za pośrednictwem poczty. Oczywiście, najpierw należy skontaktować się z wybranym miejscem i uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Otrzymamy profesjonalny zestaw do bezpiecznego oraz sterylnego pobrania próbek lub przedmiotów z mikrośladami.  To wystarczy, aby uzyskać skuteczne wyniki w kilka dni. Badanie to jest również bardzo dyskretne oraz poufne.

Połóż kres wszelkim podejrzeniom czy wątpliwością za pomocą jednego testu.

Autor postu: MagWsz