Ubranko do chrztu - Franio

Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio  Ubranko do chrztu - Franio

Komplety jesień - zima

Ubranko do chrztu - Franio 005/IDN-28

Dostępność: Na zamówienie
Rozmiar: Kolor: Ilość: - +
Cena: 207.00 PLN Brutto
Opis
Śliczny klasyczny Frak do chrztu, na roczek dla małego eleganta. Uszyty z delikatnej białej tkaniny. Wyłogi ozdobione są beżową tkaniną. Szczególną ozdobą są długie poły z tyłu marynarki układające się w ogon jaskółki oraz muszka z tej samej tkaniny. W skład kompletu wchodzą także spodenki z beżową wstawką i czapeczka z daszkiem. Jak powszechnie wiadomo dziś frak używany jest tylko przy najbardziej uroczystych okazjach. Chrzest z pewnością spełnia ten warunek.

UWAGA!!!

Fraczek szyty jest wyłącznie na specjalne zamówienie które nie podlega wymianie ani zwrotowi.

"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"

Nazwa projektu: "Dokonanie zmian procesu produkcyjnego oraz wzrost konkurencyjności firmy Carpe-Diem poprzez zakup innowacyjnej technologii przygotowania i wykonania dokumentacji techniczno-technologicznej."

Beneficjent: Ullrich Weist Carpe-Diem, Wartość projektu: 140.586, 54 zł, Wartość dofinansowania: 68. 578, 80 zł

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl