Ubranka do chrztu

Rodzice niemowlaków powinni zatroszczyć się o to, aby ubranka do chrztu były nie tylko prześliczne, ale również wygodne i miłe w dotyku. To dzieciom należy się jak największy komfort w trakcie ceremonii. Zapewniamy, że każda sukienka do chrztu wykonana jest z wysokogatunkowego i eleganckiego materiału, który z pewnością przypadnie do gustu Państwa pociechom. Aby przygotować dziecko w odpowiedni sposób należy nie tylko wybrać idealne sukienki na chrzest, ale zapewnić również świece do chrztu i inne symboliczne akcesoria (jak na przykład szatka do chrztu), które pomogą sprawnie przejść przez całą uroczystość.

Przy wyborze odpowiedniego ubranka do chrztu dla chłopca czy dla dziewczynki warto zwrócić uwagę na kolorystykę, która musi być zachowana w stosowanych tonacjach i symbolizować niewinność. Odświętne i eleganckie wzory podkreślą niepowtarzalną atmosferę uroczystości. Ubranko do chrztu powinno być również odpowiednio ciepłe, aby maluchy nie zmarzły w zimnym kościele.

Pamiętajmy o tym, że sukienki do chrztu powinny być przede wszystkim odpowiednie dla naszych pociech. Należy więc zwrócić uwagę na ich odczucia i emocje, a nie na przepych i bogate stylizacje. Dlatego też proponowane przez nas ubranka do chrztu są skromne, ale jednocześnie niezwykle uroczyste. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

"Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego - realna odpowiedź na realne potrzeby"

Nazwa projektu: "Dokonanie zmian procesu produkcyjnego oraz wzrost konkurencyjności firmy Carpe-Diem poprzez zakup innowacyjnej technologii przygotowania i wykonania dokumentacji techniczno-technologicznej."

Beneficjent: Ullrich Weist Carpe-Diem, Wartość projektu: 140.586, 54 zł, Wartość dofinansowania: 68. 578, 80 zł

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl